Monday, July 15, 2024

|

spot_img

FOTO/ Olta Boka bëhet nënë për herë të parë, mes emocioneve të para zbulon emrin e veçantë të së bijës

po lexohet

Këngëtarja Olta Boka dhe partneri i saj Ivi janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Olta, në një postim në Instagram.

Ajo ka zbuluar edhe emrin e  veçantë të vajzës, të cilën e kanë quajtur Gaia.

Mesazhi i plotë nga Olta Boka:  

Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj 👼🏼, perendesha e jeteve tona👑

Te mora ne krahe dhe tek ti gjeta boten, emocionin me te madh qe s’ka skene qe te mund t’i perafrohet!

Me ty u zbrit nje copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e Tij!

Faleminderit Zotit qe shkoi cdo gje mire, kjo fale edhe profesionalizmit te stafit mjekesor te @spitalihygeiatirane @mario_karaj_

Falenderime te perzemerta per Doc. Leonard Solis, Doc. Helidon Klosi, Doc. Erandi, mamine Shpresa Toska dhe te gjithe stafit asistues

Fale jush cdo gje ishte me e thjeshte

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm