Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Rihanna shëtit natën rrugëve të qytetit me të dashurin e ri(FOTO)

po lexohet

Rihanna e ka konfirmuar tashmë lidhjen e saj me AP Rocky. Këngëtarja me famë botërore është fotografuar mbrëmë rrugëve të qytetit me të dashurin e saj të ri.

Rrugëve të New Yorkut, Rihanna ishte mbështjellur fort për tu dukur enigmatike, por që as xhaketa dhe maska nuk kreu punë që të iu bie në sy të paparacëve.

 

 

Riri dhe Rocky janë miq që nga viti 2013 nga njohja në turneu Diamond, por duket se raportet e tyre tashmë janë afruar dhe kanë kaluar në romancë.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm