Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Reperi me famë botërore nuk i reziston dot Trejsi Sejdinit (FOTO)

po lexohet

Modelja shqiptare Trejsi Sejdini është shumë aktive në rrjete sociale, ku numëron mbi 300 mijë ndjekës. Ajo publikon vazhdimisht foto nga më provokueset.

Së fundmi, Trejsi ka tërhequr vëmendjen e reperit me famë botërore, Tyga, ish i dashuri i Kylie Jenner-it. Ai i ka bërë follow në Instagram dhe modelja ia ka kthyer.

Nuk dihet ende nëse dyshja kanë folur me njëri-tjetrin apo ç’po ndodh mes tyre. Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Tyga është tërhequr nga një vajzë shqiptare.

të fundit

Kënga e Besit dedikim për Xhensilën? Aktori shton dyshimet, çfarë deklaroi në “Ferma VIP”

“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut. Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai,...

të ngjashëm