Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

U lidhën në “Për’puthen”, Ina Kollçaku zbulon arsyen e vërtetë të ndarjes me Gerin!

po lexohet

Një nga të ftuarat e mbrëmjes së sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën ishte Ina Kollçaku.

Ina ka qenë e vetmja vajzë që doli e “fituar” nga sezoni i parë i “Për’puthen” pasi u lidh me një nga çunat konkurrent, Gerin.

Por kjo lidhje si duket nuk zgjati shumë dhe arsyen pse, Ina e zbuloi për “Shiko Kush LUAN”. Ajo tregoi se u nda nga Geri pasi nuk “përputheshin” dhe kishin interesa të ndryshme.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm