Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Puthje dhe skena intime, zbuloni çiftin e të njëjtës gjini

po lexohet

Janë një çift shumë i përfolur për lidhjen e tyre sepse i përkasin të njëjtës gjini, por njëkohësisht do të marrin pjesë si çift në serinë e ardhshme televizive të “Strictly Come Dancing”.

Bëhet fjalë për boksieren olimpike 37-vjeçare Nicola Adams dhe të dashurën e saj 22-vjeçare Ella Baig.

Ato janë fotografuar duke u puthur në pishinën e vilës së tyre në Mykonos, ku po kalonin pushimet. Po ashtu nuk kanë munguar as përqafimet, ledhatimet dhe skenat intime.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm