Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Mëngjesi nis i kthjellët, por gjatë ditës ka luhatje! Si do të jetë moti këtë të premte

po lexohet

Sipas MeteoAlb: Mbetemi në ndikimin e kthjellimeve dhe  vranësirave të lehta në pjesën më të madhe të vendit deri në orët e pasdites kur pritet shtim i vranësirave në zonat malore por pa shi. Edhe nata parashikohet të vijojne në të njëjtat kushte atmosferike.

Temperaturat e ajrit ulen lehtë në mëngjes por rriten në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 12°C deri në 35°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi 50 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 5 ballë.

të fundit

Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

2–3 lugë të këtij artikulli në ditë do të zgjidhin problemin tuaj për vetëm 7 deri në 14 ditë Zgjidhja...

të ngjashëm