Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Mundësi të reja, zbuloni çfarë parashikojnë yjet për ju

po lexohet

Dashi

Tregohuni të hapur ndaj koncepteve të reja. Kohëve të fundit i keni refuzuar mendimet e njerëzve të tjerë. Është koha që ti rishqyrtoni më mirë zgjedhjet tuaja.

Demi

Do të merrni një ofertë e cila do të rezultojë shumë bujare për ju. Sigurohuni që personi që do ua bëj të jetë në gjendje që ti përmbahet. Mundësitë janë të mira.

Binjakët

Insistimi i një të afërmi më të madh në moshë do të sjellë një çmim të kripur për të paguar. Megjithatë mos u dorëzoni, pasi në fund do ia arrini synimit tuaj.

Gaforrja

Një dëshirë e fshehtë e juaja do të bëhet realitet. Këshillohet që të mos sforcoheni për të bërë më shumë. Fati do të tregohet proporcional, në raport me atë që keni bërë.

Luani

Entuziazmi i një mikut tuaj, do ju kujtojë emocionet e dikurshme. Nuk është asnjëherë vonë, për të rizgjuar dëshira të ndrydhura brenda vetes.

Virgjëresha

Nuk duhet t’iu besoni miqve të shenjës së shigjetarit dhe peshqve, pasi synojnë që të përfitojnë nga ju. Nga ana tjetër, duhet të tregoheni të vëmendshëm dhe të matur ekonomikisht.

Peshorja

Qielli do të mbështesë shijet tuaja. Meshkujt e kësaj shenje do të arrijnë të realizojnë qëllimet që i kanë vënë vetes. Ndërsa femrat, duhet të tregojnë edhe pak durim.

Akrepi

Duhet të shqyrtoni mirë të ardhurat tuaja, para se të bëni një blerje. Mund t’iu duhet të hiqni dorë nga diçka, për të mbajtur situatën ekonomike nën kontroll.

Shigjetari

Kjo e premte është mjaft e favorshme për blerje-shitje të shpejta. Nëse gjërat nuk ecin siç duhet, mundohuni që të hiqni dorë nga ajo që nuk ju përshtatet.

Bricjapi

Jo të gjithë impulset duhet të mbahen nën kontroll. Ka kaluar shumë kohë që nga momenti kur jeni ndjerë të lirshëm dhe të shkujdesur, ndaj mund të guxoni.

Ujori

Duhet të thoni të vërtetën dhe të mos hezitoni. Shqyrtojini informacionet mirë dhe hapuni me njerëz që i cilësoni të besuar.

Peshqit

Jeni të befasuar nga zbulimi i faktit se një bashkëpunëtor i juaji, me zor pret që të largohet. Është mirë që të largoni njerëzit që nuk iu duhen, por sigurohuni që të mbani situatën nën kontroll.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm