Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Pozitiv me COVID 19, Florjan Binaj ‘qan hallet’ pas shtatë ditësh në izolim (FOTO)

po lexohet

Disa ditë më parë u publikua lajmi se Florjan Binaj ishte infektuar me COVID 19.

Ky lajm u dha dhe nga vetë aktori, i cili njoftoi në rrjete sociale se kishte rezultuar pozitiv me koronavirus, si dhe tregoi detaje për gjendjen e mirë shëndetësore.

Teksa ndodhet i izoluar në shtëpinë e tij, Flori ka ‘qarë hallet’ me fansat në ‘Instagram’ dhe ka treguar sesi ndihet pas shtatë ditësh pa dalë nga banesa.

Binaj publikoi videon e një qeni që po flinte gjumë dhe shkroi: “Të 7-tat e karantinës”, duke lënë të kuptohet se shumicën e kohës e kalon duke fjetur.

Rikujtojmë se aktori i humorit pasi konfirmoi se ishte prekur me koronavirus, hodhi poshtë akuzat se ka infektuar persona të tjerê.

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm