Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Pozitiv me COVID 19, Florjan Binaj ‘qan hallet’ pas shtatë ditësh në izolim (FOTO)

po lexohet

Disa ditë më parë u publikua lajmi se Florjan Binaj ishte infektuar me COVID 19.

Ky lajm u dha dhe nga vetë aktori, i cili njoftoi në rrjete sociale se kishte rezultuar pozitiv me koronavirus, si dhe tregoi detaje për gjendjen e mirë shëndetësore.

Teksa ndodhet i izoluar në shtëpinë e tij, Flori ka ‘qarë hallet’ me fansat në ‘Instagram’ dhe ka treguar sesi ndihet pas shtatë ditësh pa dalë nga banesa.

Binaj publikoi videon e një qeni që po flinte gjumë dhe shkroi: “Të 7-tat e karantinës”, duke lënë të kuptohet se shumicën e kohës e kalon duke fjetur.

Rikujtojmë se aktori i humorit pasi konfirmoi se ishte prekur me koronavirus, hodhi poshtë akuzat se ka infektuar persona të tjerê.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm