Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Parashikimi i motit, ja si do të jenë temperaturat ditën e sotme

po lexohet

Dita e sotme pritet të karakterizohet nga një mot me vranësira por pa reshje.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperatura maksimale pritet të rejistrohet në vendet e ulëta 27°C, ndërsa ajo minimale në vendet malore 9°C.

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 15 / 25°C

në vendet e ulëta: 14 / 27°C

në vendet malore: 9 / 22°C

ERA

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

104088365_1708201806000325_4553767041324526002_o.jpg

të fundit

Kënga e Besit dedikim për Xhensilën? Aktori shton dyshimet, çfarë deklaroi në “Ferma VIP”

“Mosmirënjohja” është kënga më e re e Bes Kallakut. Që pas publikimit të kësaj kënge me tekst po nga ai,...

të ngjashëm