Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Parashikimi i motit, dita nis me diell por pastaj ka luhatje

po lexohet

Vendi ditën e sotme do të shoqërohet nga kthjellime dhe vranësira.

Sipas MeteoAlb kthjellimet dhe vranësirat e pakta në zonat malore do të mbizotërojnë deri në mesdite.

Por orët vijuese sjellin zhvillim të vranësirave në zonat malore duke gjeneruar reshje në zonat Veriore dhe Lindore.

Temperaturat e ajrit do të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 16°C deri në 37°C.

Era do fryjë e lehtë në toke dhe mesatare në det me shpejtësi deri 35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm