Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Një film i ri rreth Lady Diana-s, kush do e luajë rolin e princeshës

po lexohet

Një film i ri për princeshë Diana-n ka nisur punën. Filmi do të quhet ‘Spencer’, mbiemri i Lady Diana-s para se të martohej me princin Charles.

Roli i nënës së ndjerë të princit William dhe Harry, i është besuar aktores së famshme të Twilight, Kristen Stewart, dhe sipas Deadline, filmi që pritet të nisë xhirimet në 2021 është shkruar nga Peaky Blinders Steven Knight, dhe do të drejtohet nga Pablo Larrain.

Filmi do të përfshijë një kohë kritike në jetën e Princeshës në vitet 1990, kur ajo vendosi t’i jepte fund martesës me Princin Charles. Duke folur për filmin e ardhshëm, regjisori Larrain tha:

“Kristen është një nga aktorët më të suksesshme në ditët e sotme. Kristen mund të ketë shumë gjëra, mund të jetë shumë misterioze dhe shumë e brishtë, dhe në fund të fundit edhe e fortë, dhe kjo është ajo që ne na nevojitet.”

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm