Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Muaj i vështirë astrologjik, por këto 3 shenja horoskopi janë fatlumët e gushtit

po lexohet

Gushti është një muaj i vështirë. Fillon me një super hënë të plotë, do të ketë pesë planetë retrogradë dhe, në përgjithësi, do të na duhet të marrim frymë thellë për një muaj. Megjithatë, jo të gjithë ne.

Së pari, disa do të bien në dashuri dhe ne duhet të jemi të lumtur për ta. Dhe tre në vijim do të jenë më me fat të gushtit, për një arsye shumë të rëndësishme.

Cilat janë shenjat me fat të gushtit 2023?

Demi

Gushti do t’ju gjejë duke menduar shumë për familjen dhe shtëpinë tuaj. Do të ndiheni rehat duke u shprehur hapur, pasi më në fund do të kuptoni se keni hapësirën që ju nevojitet. Është gjithashtu një kohë e mirë për t’i shtuar pak stil dekorimit të shtëpisë tuaj, mos u mërzitni, sigurisht që keni kohë pushimi, kështu që shfrytëzoni sa më shumë kohën tuaj. E gjithë psikologjia juaj do të ndryshojë.

Akrepi

Është nga të paktat raste që nuk flisni vetëm për ndjenjat tuaja dhe e bëni shumë mirë. Gushti do t’ju gjejë duke punuar dhe duke parë të shpërblehen përpjekjet tuaja profesionale. Është koha e përkryer për të ndarë idetë tuaja dhe projektet që po përgatitni. Tregoni se besoni në to dhe me siguri do të gjeni mbështetje.

Ujori

Ndryshe nga Akrepi, ju do të fokusoheni në emocionet tuaja dhe do ia dilni shumë mirë. Do të takoni njerëz të rinj dhe në vend që të luftoni për vëmendjen, do t’ua jepni atë njerëzve që zgjidhni. Ju kaloni kohë me njohje të reja dhe më në fund ndaloni së luftuari për pranimin e të tjerëve. Ju do të jetoni verën tuaj në maksimum, siç e meritoni.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm