Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”, ja me sa shiten e blihen euro dhe dollari

po lexohet

Këtë të martë (21 Nëntor) monedha e eurozonës shitet sot me 104.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 119.4 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.4 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 107.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm