Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”, ja me sa shiten e blihen euro dhe dollari

po lexohet

Këtë të martë (21 Nëntor) monedha e eurozonës shitet sot me 104.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 119.4 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.4 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 107.8 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm