Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Moderatorja e njohur shqiptare në zi! I ndërron jetë i ati i infektuar me Covid-19, po kurohej në Turqi

po lexohet

Burime për Vip-Magazine.al bëjnë me dije se ka ndërruar jetë nga Covid-19 babai i gazetares sportive Viola Spiro.

Ai prej një javë ai ka qëndruar i shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, por për shkak të gjendjes së rënduar është nisur menjëherë në Turqi.

Për fat të keq, babai i ish-velinave nuk ja ka dalë ta fitojë betejën me virusin e rrezikshëm. Burime bëjnë të ditur se ai kishte edhe sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm