Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Mikeshat e ngushta zgjedhin të njëjtin destinacion dhe po na bëjnë zili me foto

po lexohet

Mikeshat e ngushta Xhemi dhe Arbana shfaqen shpesh krah njëra-tjetrës në daljet e tyre publike, dhe në rrjete sociale.

Por edhe nëse nuk janë bashkë, me siguri janë duke bërë të njëjtat zgjedhje.

Kështu e kanë nisur edhe këtë javë dy moderatoret e dashura të ekranit.

Ato janë zhvendosur në jug të vendit për të shijuar disa ditë pushime në shoqërinë e miqve dhe familjarëve.

Të shumtë kanë qenë personazhet e fashmëm që kanë zgjedhur këtë destinacion, për shkak të mbylljes së kufijve, por edhe për të ndihmuar sadopak ekonominë në vend në kohë pandemie!

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm