Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Merr fund pritja! Dalin sot përgjigjet e Lotarisë Amerikane, ja orari dhe linku ku mund të gjeni emrat e fituesve

po lexohet

Lista e fituesve të Lotarisë Amerikane do të publikohet ditën e sotme (4 Maj).

Programi i lotarise amerikane DV-2025 Diversity Visa Program ishte në datat 4 tetor deri në 7 nentor 2023.

Përgjigjet e Lotarisë Amerikane DV 2025 do të dalin në orën 18:00 dhe emrat e fituese mund t’i gjeni në faqen e llotarisë amerikane në linkun dvprogram.state.gov.

Ju duhet të keni kodin e konfirmimit për të kontrolluar përgjigjet e Lotarise Amerikane. Emrat fitues nuk publikohen nëpër gazeta apo faqe interneti. Ju duhet ta kontrolloni vetë statusin e aplikimit iduke vendosur verification number i cili duhet të fillojë me 2025.

Nëse ju merrni një njoftim me anë të postës elektronike apo me postë rreth përzgjedhjes suaj në lotarinë E-DV, duhet të dini që ky njoftim nuk është i ligjshëm.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm