Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Luizi dhe Kiara bashkojnë dy familjet, postojnë foton e veçantë në rrjetet sociale

po lexohet

Luizi dhe Kiara vijojnë të shijojnë dashurinë e tyre edhe pas dlajes nga “Big Brother VIP”.

Çifti nuk ngurojnë të postojnë foto së bashku, teksa së fundmi janë parë edhe nën shoqërinë e nënës së këngëtarit, e po ashtu kjo e fundit është fotografuar me nënën e Kiarës.

Luizi ka postuar një foto ku shfaqet në darkë me dy familjet, atë të Kiarës dhe atë të tijën.

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm