Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Këmbimi valutor për ditën e sotme, ja me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

po lexohet

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 92.3 lekë dhe do të shitet me 94.3 lekë.

Monedha evropiane euro do të blihet me 101.7 lekë dhe do të shitet me 103.6 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 105.4 lekë dhe do të shitet me 107.9 lekë.

Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 117.8 lekë dhe do të shitet me 120 lekë.

të fundit

“Dori u bë tym”, Olta Gixhari tregon për videon për të cilën u nervozua bashkëshorti

Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer “problemin” që ka me bashkëshortin e saj, Dorin. Ish-banorja e “Big Brother Vip” zbuloi se...

të ngjashëm