Friday, September 22, 2023

|

spot_img

Kriset raporti mes tyre? Luizi nuk do të këndojë në koncertin e Noizyt. Zbulohet arsyeja

po lexohet

Ledri Vula, Elvana Gjata, Dhurata Dora, Yll Limani, Varrosi, Ghali, Elai, Era Istrefi, Ravanny, Mc Kresha, Lyrical Son, Buta, BM, Stine, Rudi, Mr Elvis, West Side Family, Stresi, Elgit Doda, janë artistët që do të performojnë në koncertin e Noizy-t.

Por në listë mungon Luiz Ejlli. Pas daljes së tij nga “BBV” Noizy dhe Luizi u shfaqen bashkë në koncert, ku u bënë edhe premtime të mëdha, si bashkëpunime midis tyre e shumë të tjera.

Vetë Luizi ka sqaruar se nuk do të jetë në këtë event pasi axhenda e tij është mjaft e ngjeshur në datat e koncertit të Noizyt, duke i uruar atij suksese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIP MAGAZINE (@vipmagazine.al)

 

të fundit

Fitime marramendëse, blogerët dhe personazhet e TikTok-ut në Shqipëri tashmë do të paguajnë taksa

Të ardhurat nga Tik-Tok, Instagram, platformat ndërkombëtare Booking dhe AirBnB apo bonuset dhe përfitimet e përmuajshme të dëmshmpërblimit nga...

të ngjashëm