Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Video/ Mc Kreshës i ndodh e papritura në skenë, goditet me send të fortë gjatë koncertit dhe…

po lexohet

Goditjet me sende të forta ndaj këngëtarëve janë kthyer në trend kohët e fundit. Pas goditjes ndaj, Bebe Rexhës, Cardi B, Ava Max, etj., diçka e tillë i ka ndodhur edhe artistëve shqiptarë.

Pak ditë më parë, në një koncert në një club në Tiranë, reperi Noizy u tentua që të goditej me një shishe shampanje.

Po ashtu një incident i ka ndodhur edhe reperit tjetër MC Kresha mbrëmjen e djeshme. I ftuar në një club në Drenas bashkë me mikun e tij Lyrical Son, MC Kresha është goditur me një çakmak.

I revoltuar ai tha se kjo nuk ëhstë mënyra e duhur për të shprehur dashurinë ndaj artistit dhe ka ndërprerë performancën dhe është larguar.

“Nëse doni t’i kallconi artistit dashuri duke i quajtur me shkrepsë, faleminderit. Nëse mendoni se kemi ardhur për të kënduar për para, kemi ardhur përpara me ju kënduar. Faleminderit”, tha MC Kresha i revoltuar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VIP MAGAZINE (@vipmagazine.al)

të fundit

U përzgjodh mes 100 artisteve më të mira në botë, shqiptarja lë pa fjalë ndjekësit me deklaratën e saj

Piktorja Argentina Fetahu ka bërë krenar çdo shqiptar pasi është shfaqur në billbordet e “New York Times” në mesin...

të ngjashëm