Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Kursi i këmbimit, për ditën e sotme/ Paundi britanik në minimumin historik, ja çfarë po ndodh me euron dhe dollarin

po lexohet

Sot, më 21 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 98.5 lekë dhe shitet me 99.7 lekë.

Euro blihet me 105.8 lekë dhe shitet 106.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.5 lekë, ndërsa në shitje me 110.5 lekë.

Paundi britanik blihet me 121.6 lekë dhe shitet me 122.6 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.4 lekë, ndërsa në shitje me 74.9 lekë.

të fundit

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, ja çfarë po ndodh me...

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93.6 lekë dhe do shitet me 94.7...

të ngjashëm