Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

“Kujdes, djalli të lë shtatzënë”- Shokon pastorja shqiptare

po lexohet

Një deklaratë shokuese ka ardhur nga pastorja shqiptare, Alketa Auer, teksa ishte e ftuar nëpërmjet linjës telefonike në “MCN”.

Alketa u shpreh se femrat duhet të kenë kujdes pasi “djalli të lë shtatzënë”.

SHIKO KËTU:

Gazetarja: Në profilin tuaj, njerëzit thonë se kanë parë ëndrra seksuale me demonë. Si qëndron e vërteta, çfarë shpjegimi mund të japësh?

Pastorja: “Eshte e mundur dhe keta jane akoma ne toke dhe ata jane real dhe…Ne kemi patur njerez qe ne keto tortura te nates shkojne. Dhe keta demone te nates ju duhet nje dere e hapur qe te mund te prekin njerezit”

Gazetarja: Nëse një ëndërr seksuale me demonë është e vërteté ateherë nesër mund të kemi një shtatzëni?

Pastorja: Po është e vërtetë. Kemi një vajzë.”

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm