Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Klean dhe Elgitin kaq të lumtur nuk i kishim parë kurrë! Arsyeja dihet (FOTO)

po lexohet

Klea Huta dhe Elgit Doda kanë ndarë një copëz nga lumturia e tyre me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ata kanë shfrytëzuar kohën e bukur këtë pasdite për të shëtitur bashkë me të voglin e tyre Krid.

Të dy kanë pozuar pranë karrocës së djalit të tyre, pa e treguar fytyrën e tij për publikun.

“Me shpirtin plot, e mirënjohjen në Zot” shkruan Klea krah fotos.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm