Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Alternime kthjellimesh dhe vranësira, parashikimi i motit për sot

po lexohet

Moti këtë të mërkurë do të jetë me kthjellime në zonën perëndimore dhe vranësira mesatare të pasuara rrebeshe shiu me stuhi lokale në zonat malore dhe zonën qëndrore.

Era do të jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi maksimale deri në 10 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 16/24°C

Zonat e ulëta 17/31°C

Zonat bregdetare 19/28°C.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm