Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Këngëtari i njohur shqiptar preket nga Covid-19, tregon gjendjen shëndetësore

po lexohet

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmin e ka bërë me dije vetë këngëtari me anë të një postimi në rrjetet socilale, ku shkruan se pavarësisht kujdesit që ka treguar është prekur nga koronavirusi.

Prelvukaj shprehet se përkundrejt shqetësimeve jo të vogla shëndetësore do ta fitojë këtë betejë.

“Pas gati një vit kujdes, masa mbrojtëse dhe shmangie sa më shumë nga kontaktet me njerëz, për fat te keq, pas disa shqetësimeve shëndetësore i jam nënshtruar testimit të Covid 19, me çrast kam rezultuar pozitiv.

Përkundër shqetësimeve jo të vogla shëndetësore, këtë betejë kam vendosur ta fitoj sa më pare,” shkruan këngëtari në postimin e tij.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm