Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Ka diçka mes Romeos dhe Erjolës? Debate të ashpra në shtëpinë e Big Brother Vip

po lexohet

Pak ditë më parë Graciano Tagani i habiti banorët me deklaratën që bëri në “Big Brother VIP3”. Balerini iu drejtua Romeo Veshajt dhe i tha se ai duhet të ishte lidhur më mirë me Erjola Doçin se sa me Heidi Bacin.

Në ato momente ka ndërhyrë Erjola, e cila i tha nëse është në terezi që nxjerr këto fjalë nga goja.

Duket se këtë gjë e ka rikthyer sërish sot Graciano pasi ka pyetur Romeon nëse e ka xhan Doçin.

Moderatorja e njohur kësaj radhe ka reaguar ashpër duke thënë ‘se e kanë bërë tabelë qitje për një dreq loje’.

“Ke shitur brekët, ke shfrytëzuar familjen për të fituar këtë lojë” / Plas keq mes Julit dhe Romeos pas prime

Pjesë nga biseda:

Graciano: Ti Romeo e ke shumë xhan Erjolën

Romeo: Po e kam xhan

Graciano: Dukesh në sy

Romeo: Po ndoshta e lexon ti

Erjola: E tmerrshme

Graciano: E ke fiksim në këtë lojë

Romeo: Kë ka fiksim këtë lojë?

Graciano: E ke fiksim Erjolën në këtë lojë

Romeo: E kam unë fiksim Erjolën në këtë lojë?

Graciano: Po të pyes

Romeo: Në ça kuptimi, në ça sensi?

Graciano: A e ke fiksim?

Romeo: Në ça sensi?

Erjola: Ça po thua?

Graciano: Për lojë. Ça ke Erjola? Po të ofendoj?

Erjola: Po, ndihem e ofenduar

Graciano: Pse?

Erjola: Më keni bërë tabelë qitje për një dreq loje

Romeo: Skandal

Erjola: Nuk jam e lidhur dhe nuk dua të jem

Graciano: Po të djeg ndonjë gjë Erjola?

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm