Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Ju prezantojmë me MerrJep Shqipëri: Aplikacioni më i ri për tregtinë online

po lexohet

Në mjedisin plot zhurmë të tregtisë online dhe asaj elektronike në Shqipëri, një platformë spikat për inovacionin dhe komoditetin, MerrJep. Ajo çfarë filloi si një ide e thjeshtë në vitin 2008 u kthye në tregun më të mirë online në vend, duke revolucionarizuar mënyrën sesi shqiptarët blejnë, shesin dhe shkëmbejnë mallrat dhe shërbimet.

Me një numër marramendës prej 70.000+ vizitorësh në ditë dhe një fluks prej 2.000+ njoftimesh të reja çdo ditë, MerrJep ka fituar pozicionin e saj si lider i padiskutueshëm në tregun shqiptar.

Prioriteti i MerrJep ka qenë gjithmonë kënaqësia e përdoruesit dhe ofrimi i shërbimeve të nivelit të lartë. Kjo është arsyeja pse sot kanë laccuar versionet e reja të aplikacioneve MerrJep Shqipëri Android dhe MerrJep Shqipëri iOS.

Cilat janë ndryshimet e reja në aplikacion?

MerrJep ka kryer disa përmirësime dhe mjaft të mëdha. Së pari, kur shikoni njoftimet tani, ato janë mjaft më të lehta për t’u parë dhe kërkuar. Të gjeturit e asaj çfarë kërkon është mjaft e thjeshtë.

Së dyti, krijimi i një njoftimi është gjithashtu më i shpejtë. Mjafton të plotësoni disa detaje të rëndësishme të tilla si emri juaj dhe informacioni i kontaktit.

Së treti dhe së fundmi, nëse keni një llogari në MerrJep.al, do të merrni përfitime të jashtëzakonshme! Do të përfitoni nga bonuse për njoftimin tuaj të parë, transport të lehtë dhe të besueshëm, aftësinë për të ruajtur njoftimet tuaja të preferuara, komunikimi me blerësit dhe shitësit e mundshëm dhe shumë më shumë.

Nëse nuk keni një llogari nuk ka asnjë problem, mund të regjistroheni shumë lehtë në webfaqe.

Dhe nëse jeni pronari i një biznesi që tanimë e përdorni webfaqen, do të merrni zbritje te mrekullueshme në njoftime, menaxhim më të lehtë të llogarisë suaj, suport special për klientin dhe më shumë përfitime.

Nëse po pyesni veten pse duhet të shkarkoni aplikacionin MerrJep Shqipëri, më poshtë ju tregojmë pse:

  1. Postoni më lehtë: Postimi i një njoftimi të ri, futja e informacionit për kontakt dhe ngarkimi i fotove cilësore është jashtëzakonisht i lehtë. Ndërfaqja miqësore e aplikacionit e përshpejton procesin, duke siguruar edhe shitje të shpejtë. Për më tepër, opsionet shtesë ndihmojnë në promovimin e njoftimit tuaj në një audiencë më të gjerë.
  2. Shumëllojshmëri e gjerë: Qoftë nëse keni nevojë për apartament, automjete, elektronikë, mobilje, apo edhe kafshë, MerrJep i ka të gjitha.
  3. Shitës lokalë: Lidhuni me shitës pranë jush, duke shmangur kështu kostot ndërkombëtare të transportit apo doganës.
  4. Siguria vjen e para: Shijoni një përvojë të sigurt blerjeje, Ekipi i suportit kontrollon njoftimet dhe njoftuesit, duke minimizuar kështu njoftimet false

Ju ftojmë të shkarkoni MerrJep Shqipëri sot! Bashkohuni me qindra mijëra persona që tanimë përfitojnë nga MerrJep Shqipëri Android dhe MerrJep Shqipëri iOS.

*Artikull i sponsorizuar

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm