Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Jori shtatzënë? Ish-banorja e BBV publikon FOTO-n që i habiti të gjithë

po lexohet

Ish-banorja e “Big Brother VIP”, Jori Delli, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka postuar në “Instastory” një foto ku shfaqet duke bërë masazh barku. Por fansat nuk e kanë kuptuar dhe mendojnë se është shtatzënë.

Një ndjekëse i ka shkruar me mesazh dhe e pyet: “A je shtatzënë? Je duke bërë ekografinë?”.

Modelja e njohur i ka kthyer përgjigjen epike: “Po, të frymës së shenjtë”.

Jori shtatzënë? Ish-banorja e BBV publikon FOTO-n që i habiti

Kujtojmë se Jori u bë shumë e njohur për publikun shqiptar pasi u bë pjesë e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”. Përveç bukurisë, ajo fitoi zemrën e publikut me thjeshtësinë dhe çiltërsinë e saj.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm