Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Jonida Vokshi nuk humbet kohë, i rikthehet punës vetëm 2 javë pas lindjes!

po lexohet

Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë përpara 2 javësh. Moderatorja nuk ka humbur fare kohë dhe i është rikthyer menjëherë punës.

Ndonëse të gjithë mendonin se Jonida normalisht do të bënte pushim këtë periudhë dhe do të rikthehej në punë në sezonin e ardhshëm televiziv, moderatorja ka arritur të menaxhojë menjëherë situatën dhe të ri-aktivizohet në profesionin e saj.

Siç kemi parë nga fotot por edhe nga videot e programit të saj, Jonida është në super formë dhe ka arritur menjëherë në përmasat e mëparshme fizike. “Tashmë kam ardhur me ndryshime, jam bërë mama,” dëgjohet të thotë moderatorja teksa bën hapjen e programit të saj.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm