Wednesday, April 17, 2024

|

spot_img

Është apo jo xheloz Romeo? Ja çfarë bën ai kur Jonida pëlqen dikë tjetër!

po lexohet

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi na i vërtetojnë dita ditës se janë çifti më me humor në showbiz. Videot e tyre të shpeshta kanë bërë që të kthehen në çiftin e preferuar të fansave, duke zbuluar edhe pak nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, Jonida ka “ngacmuar” Romeon duke komplimentuar një mashkull tjetër. Në fakt, duke treguar pëlqimin e saj për modelin që ndodhej në një poster.

Por Romeo, duket se e menaxhoka mjaft mirë xhelozinë. “O zot, sa i bukur ai aty mbrapa. E ka vënë dhe dorën këtu sa bukur,” thotë Jonida. Ndërkohë Romeo ia kthen: “Ky moj?! Atij i ka vdek berberi. S’ke ç’e do atë. Hë kush ju pëlqen më shumë? Votoni, unë apo ky? Shikoni si ka dalë, sikur i kanë rënë me pëllëmbë. Unë jam unik. Ik andej! Nesër do hiqet nga muri ky.”

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm