Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Vetëm pas pak ditësh, Whatsapp do të sjellë ndryshimet e radhës!

po lexohet

Aplikacioni Whatsapp do të sjellë risi për përdoruesit. Mbi 2 miliard persona janë përdorues të rregullt të tij, duke e kthyer Whatsapp në një nga aplikacionet më të përdorura në botë.

Aplikacioni i cili është në pronësi të Facebook, është “frymëzuar” të sjellë ndryshime pas situatës të krijuar nga pandemia.

Lista e plotë e ndryshimeve përfshin: Kontakte të reja përmes QR code, modalitetin dark për ëhatsapp desktop, përmirësim i videocall, videocall me 8 pjestarë dhe ndryshim në cilësinë e videove. Për të patur akses në këto ndryshime, duhet të bëni update aplikacioni në javën e ardhshme.

të fundit

Kiara publikon videon, si reagon vajzat e tyre

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit. Nëpërmjet një...

të ngjashëm