Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

Ish-i dashuri i Sarës pritet të futet të martën në Big Brother VIP 3, çfarë do të ndodhë me të dhe Bardhin

po lexohet

Shtëpisë së Big Brother VIP3 do t’i bashkohet një tjetër banor këtë të martë. Ai është Endrik Beba, i cili është prezantuar zyrtarisht në Fan Club.

“Jam shumë i lumtur që jam në Fan Club para se të hyj, jo pasi të dal. Dua të ndryshoj jetën time. Është një nga momentet e mia që të tregoj se kush jam”, tha ai.

Endrik Beba ka qenë i dashuri modeles dhe ish misit, Sara Gjordeni, e cila ndodhet brenda shtëpisë së Big Brother që nga dita e parë.

Ajo u eliminua njëherë, por u rikthye për shkak të një bilete kthimi që kishte.

Sara prej disa ditësh është në një afrmiteti më tepër se shok me këngëtarin nga Maqedonia, Bardhi Idrizi.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm