Sunday, February 25, 2024

|

spot_img

“Babi, nuk kam vullnet për të jetuar”, Arta Kabashi rrëfen jetën e saj të vështirë!

po lexohet

Arta Kabashi ka rrëfyer jetën e saj të vështirë, mes luftës në Kosovë, gjendjen e keqe financiare të familjes së saj, largimin nga karriera, sëmundjen e babait dhe lidhjen e saj të ngushtë me motrën, Anën.

Pas rrëfimit të historisë së saj, një surprizë erdhi për Arta Kabashin, nga motra e saj Ana.

Kur Ana hyri në shtëpi, Arta nuk e theu lojën “ngriva-shkriva”, duke mos patur mundësinë ta përqafonte apo ta t’i fliste.

të fundit

Edhe banori i ri në BBVIP, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do të dalin fotot, kemi pasur një…

Silvi Forte, konkurrenti më i ri i Big Brother Vip 3, para se të futej në shtëpinë vip ka...

të ngjashëm