Sunday, May 28, 2023

|

I ati ra dëshmor në periudhën e luftës, këngëtarja e njohur shqiptare e rikujton me fjalët prekëse

po lexohet

Babai i këngëtares së njohur shqiptare, Leonora Jakupi ka rënë dëshmor 22 vite më parë duke luftuar për Pavarësinë e Kosovës. Leonora ka treguar ditën e sotme mungesën e babait të saj duke e vizituar tek varri dhe duke shkruar fjalët e ndjera në Instastory.

“22 vite pa ty babi, të qoftë i lehtë dheu i Kosovës”- shkruan këngëtarja krahas postimit, ndërkohë që është çmallur me të atin e ndjerë.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm