Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Rama nxjerr foton me maskë dhe ka këtë mesazh për qytetarët

po lexohet

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka apeluar sot per te gjithe qytetaret te mbajne masken, ne ambiente te mbyllura dhe kudo ku nuk ruhet dot distanca.

Ai ka postuar nje foto teksa ka vene edhe nje maske ne fytyre dhe rikujton mbajtjen e maskes, si mase detyruese ne kushtet e rritjes se rasteve te reja me koronavirus ne vend.

“MIRËMËNGJES dhe duke ju kujtuar të mos harroni maskën në mjediset e mbyllura, ju uroj një të premte të mbarë”- shkruan Rama.

të fundit

Kirurgu i njohur britanik: Kështu shërohen metabolizmi i keq, kapsllëku dhe jashtëqitja e fortë, pa ilaçe!

2–3 lugë të këtij artikulli në ditë do të zgjidhin problemin tuaj për vetëm 7 deri në 14 ditë Zgjidhja...

të ngjashëm