Friday, June 2, 2023

|

Me linja perfekte trupore, modelja e njohur ‘tërbon’ fansat me paraqitjen joshëse

po lexohet

Emily Ratajkowski është një nga modelet më joshëse. Ajo gëzon linja perfekte trupore, të cilat nuk nguron t’i tregojë shpesh dhe sigurohet që të shfaqet gjithmonë e më tepër seksi. Para pak kohësh 27 vjeçarja ndryshoi pamjen e saj, duke lyer flokët në ngjyrë bionde, të cilat për hir të së vërtetës i shkojnë shumë.

Ratajkowski vodhi vëmendjen e fansave dhe të mediave me paraqitjen e fundit, ku u shfaq me bikini minimaliste që i theksuan akoma më tepër format e fizikut.

të fundit

Takime të rëndësishme! Venusi do fillojë një tranzit që do të zgjasë shumë muaj, horoskopi i së premtes

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Tani ju mund të merrni me të vërtetë zhytjen që keni qenë...

të ngjashëm