Friday, June 9, 2023

|

Fatjoni i “Përputhen” në krah me Dhurata Dorën, çfarë lidhje ka dyshja? (FOTO)

po lexohet

Emisioni “Përputhen” tashmë është bërë njëri ndër emisionet më të shikuara në vend.

Ndërkaq edhe konkurentët në këtë emision kohët e fundit janë bërë kryefjalë e mediave rozë, duke u bërë kështu ndër më të komentuarit dhe më të famshmit për një kohë shumë të shkurtër.

Njëri ndër konkurrentët e emisionit Fatjon Kuqari është parë në një foto bashkë me Dhurata Dorën.

Fotoja ka filluar të marrë vëmendjen e të gjithëve duke u spekuluar kështu se dyshja mund të kenë diçka bashkë.

Më poshtë gjeni foton e Dhurata Dorës dhe Fatjonit:

të fundit

Pas eksperiencës në Shqipëri, Beniada synon të bëhet pjesë e Big Brother në Itali

Pas eksperiencës në Big Brother Vip Albania, modelja e njohur shqiptare Beniada Nishani synon një tjetër format, atë të...

të ngjashëm