Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

U kapën “mat” lart e poshtë, Dojna konfirmon lidhjen me këngëtarin shqiptar(FOTO)

po lexohet

Dojna ka qenë në qendër të mediave këto muaj sepse ka patur zhvillime jo pak të rëndësishme nga jeta e saj, personale dhe profesionale.

Fillimisht, ajo pushtoi mediat me largimin e papritur nga Top Channel.

E vetëm disa javë më parë, u zyrtarizua në një mënyrë a tjetër lidhja e saj me Vlashent Satën. Ndonëse lart e poshtë kishte 1 vit që flitej për romancën e saj me këngëtarin, vetëm në muajin shtator ajo postoi në Instagram disa foto ku shihej e kapur për dore me të dashurin e saj.

E ftuar në “Why Not”, ajo sërish nuk e pranoi se janë në lidhje, duke u fshehur pas ‘rastësisë’ por tregoi se ka dy vite e gjysmë që është në një lidhje dashurie dhe zemra i rreh fort.

Por me postimin e saj të fundit në Instagram, Dojna ka zbuluar në një frekuencë sekondi se po drekon me Vlashentin duke konfirumar kështu edhe lidhjen e shumë përfolur.

Ndjekësit nuk e kanë humbur aspak këtë moment duke uruar në komente Dojnën për lidhjen me Vlashentin.

Gjithashtu edhe këngëtari ka publikuar pamje nga i njëjti vend me moderatoren si për të mos lënë vend për dyshime.

të fundit

“BBV3″ pritet të nisë në Janar, zbulohen disa nga emrat e rinj, ja kush mund të bëhet pjesë e...

Në një kohë kur për “Big Brother Vip Albania” ka nisur të aludohet për datën e janarit, të gjithë...

të ngjashëm