Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

“T’ju vijë zor, torollake”/ E eliminuara e spektaklit të dashurisë ‘shpërthen’ ndaj vajzave të tjera

po lexohet

“Love Story” është spektakli më i ri i dashurisë, ku plot tetëmbëdhjetë vajza nisën të garonin për t’i fituar zemrën një djali. Kjo javë ka shënuar dhe puntatën e tretë të emisionit, ku Saimiri, djali protagonist ka eliminuar dy nga vajzat që merrnin pjesë. Ai zgjodhi që Jonida dhe Stelina mos të ishin më pjesë e formatit pasi nuk kishte mjaftueshëm afrimitet me to.

Kjo zgjedhje u komentua në “Daily Love Story”, Suela ka deklaruar se e priste që Stelina të largohej, pasi sipas saj ajo nuk bën për këtë format. Këtë ide e mbështeti dhe një prej konkurrenteve të tjera por kjo nuk i shpëtoi vajzës së eliminuar, Jonidës.

Ajo ka shpërthyer në rrjete sociale me anë të një statusi duke i quajtur vajzat ‘torollake’. Madje, ajo ka treguar se Saimiri s’vlen më fare për të si mashkull.

“E para punës nuk keni të drejtë të flisni për të tjerët bën apo jo, shikoni veten si jeni dhe sa tru keni. T’ju vijë zor nga vetja se jeni dy torollake që talleni me vajzat e tjera. Zoti është i madh, shikon dhe dëgjon por nuk harron kurrë për të ta treguar vendin dhe atë që meritoni. Ndjej keqardhje për ju të dyja, zoti pastë mëshirë për ju të dyja. Dhe ti Saimir Kasemi hapi sytë se më duket je qërruar, kisha përshtypjen që ti ishe djalë i zgjuar dhe i kuptoje kush ishin femrat ideale për ty, por nqs ti pëlqen këto lloj femrash, për mua nuk vlen fare si mashkull”,  kanë qenë fjalët e saj.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm