Sunday, May 28, 2023

|

Fatjoni i dha puthjen e parë, reagon Sindi: Do shihemi në gjyq(FOTO)

po lexohet

Puthja e parë për Sindin ndodhi mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”. Konkurrentët e “Përputhen”, ishin të ftuar në emisionin e Luanës dhe u bënë pjesë e sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë”. Sindi me Fationin nuk mundën ta mbanin dhe kështu ndodhi edhe puthja mes dyshes.

Kjo puthje e tyre në “Shiko Kush LUAN” do mbahet mend nga të dy, por sidomos nga Sindi për të cilën është puthja e saj e parë në jetë.

Sot Sindi ka postuar një video nga momenti kur Fationi e puth në buzë padashje dhe shkruan: “Fation Kuqari nuk e lë me kaq. Shihemi në gjyq”, duke e shoqëruar këtë postim me emoji duke qeshur.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm