Saturday, May 25, 2024

|

spot_img

Fansat brohoritën emrin e Oltës teksa performonte, Luizi bën veprimin e papritur!

po lexohet

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët. Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Tashmë Luiz Ejlli është mjaft i angaxhuar me koncerte jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Kosovë. E mbrëmjen e djeshme Luizi ka zhvilluar një koncert në Gjakovë, ku gjatë performancës së tij disa pjesëtarë nga audienca brohorisnin emrin “Olta”. Pasi i ka dëgjuar Luizi ka bërë një reagim shumë interesant teksa ka thënë:

Olta Olta, po çfarë Olte?

Fenomeni i momentit Luiz Ejlli ka publikuar këngën e parë, pa bërë ende një javë që nga shpallja e tij fitues i “Big Brother VIP Albania 2”. Kënga është në bashkëpunim, po me ish-banorin e këtij formati Donald Veshaj dhe titullohet “2 shotsa”. Bashkëpunimi ishte prezantuar për publikun dhe të shumtë ishin ata që mezi e kanë pritur që ajo të publikohej në Youtube e vetëm 1 ditë pas publikimit të saj, kënga ka kaluar 1.3 milion klikime.

të fundit

Kiara publikon videon, si reagon vajzat e tyre

Mëngjesin e sotëm, Kiara ka bërë një postim tepër të ëmbël në llogarinë e saj personale të Instagramit. Nëpërmjet një...

të ngjashëm