Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Ekzekutimi i Klodian Rashës/ Maliqi flet për protestën e djeshme: Ishte injorancë, nuk është kjo zgjidhja(FOTO)

po lexohet

Ashtu si dhe shumë personazhe të njohur, Jonida Maliqi ka dhënë mesazhin e saj pas protestës që u zhvillua ditën e djeshme për ekzekutimin nga policia të 25 vjeçarit, Klodian Rasha.

Sipas këngëtares veprimet e personave që janë organizuar nuk kanë qenë të duhurat.

Maliqi shkroi me anë të një statusi në ‘Instastory’ se kjo mënyrë nuk ishte zgjidhja e problemit por injorancë.

“Ishte e tmerrshme ajo që i ndodhi Klodianit dhe jam e sigurt që drejtësi do të ketë, por pse të sillemi si huliganë në vend që të protestojmë paqësisht? Të djegim, të shkatërrojmë, të sillemi si kafshë. Kjo nuk është zgjidhje e problemit, kjo është injorancë”, shkruan Jonida e revoltuar.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm