Tuesday, June 6, 2023

|

I premtoi se do t’i ndryshonte fatin, si e mashtroi fallxhorja vajzën në Tiranë dhe i mori 12 mijë euro

po lexohet

Një 56 vjeçare është proceduar penalisht nga Policia e Tiranë pasi ka mashtruar një 35 vjeçare në kryqytet dhe i ka marrë afro 12 mijë euro.

Mësohet se gruaja me inicialet A.Sh që “punonte” si fallxhore, i kishte premtuar vajzës se do t’i nndryshonte fatin dhe në harkun kohor prej 2 muajshm, i ka marrë 12 mijë euro.

Kur ka kuptuar mashtrimin, e reja e ka denoncuar fallxhoren në Polici.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm