Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

I premtoi se do t’i ndryshonte fatin, si e mashtroi fallxhorja vajzën në Tiranë dhe i mori 12 mijë euro

po lexohet

Një 56 vjeçare është proceduar penalisht nga Policia e Tiranë pasi ka mashtruar një 35 vjeçare në kryqytet dhe i ka marrë afro 12 mijë euro.

Mësohet se gruaja me inicialet A.Sh që “punonte” si fallxhore, i kishte premtuar vajzës se do t’i nndryshonte fatin dhe në harkun kohor prej 2 muajshm, i ka marrë 12 mijë euro.

Kur ka kuptuar mashtrimin, e reja e ka denoncuar fallxhoren në Polici.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm