Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Dy shoqe të ngushta! Jonida Vokshi del për herë parë shëtitje me të voglën e saj

po lexohet

Jonida Vokshi dhe vajza e saj e sapoardhur në jetë kanë bërë sot shëtitjen e parë si nënë e bijë.

Bukuroshja e ekranit ka ndarë disa foto mjaft të ëmbla me karrocën ku mban vajzën e saj.

“Faleminderit Zot për këtë bekim”, shkruan Jonida krah fotove.

Moderatorja dhe partneri i saj Besnik Krapi u bënë prindër rreth një javë më parë.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm