Thursday, June 8, 2023

|

Dy shoqe të ngushta! Jonida Vokshi del për herë parë shëtitje me të voglën e saj

po lexohet

Jonida Vokshi dhe vajza e saj e sapoardhur në jetë kanë bërë sot shëtitjen e parë si nënë e bijë.

Bukuroshja e ekranit ka ndarë disa foto mjaft të ëmbla me karrocën ku mban vajzën e saj.

“Faleminderit Zot për këtë bekim”, shkruan Jonida krah fotove.

Moderatorja dhe partneri i saj Besnik Krapi u bënë prindër rreth një javë më parë.

të fundit

Agron Llakaj humb babain: U pamë sot në mëngjes e nuk e dija se po të puthja për herë...

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot lajmin e hidhur me ndjekësit e tij. Babai i tij është ndarë nga...

të ngjashëm