Monday, May 29, 2023

|

Visjan Ukcenaj rrëfen momentin më të bukur në jetë: I kërkova Zotit një mrekulli!

po lexohet

Aktori i “Klanifornia” ka qenë së fundmi i ftuar tek “Në kurthin e Piter Pan”, ku ka ndarë disa detaje nga jeta e tij private. Në një intervistë përballë fëmijëve, Visjani ka treguar anën e tij emocionale.

Në fakt, këtë aspekt të tijin mund ta shikoni gjithmonë kur pyetet rreth familjes dhe djalit të tij Divinit, që janë gjeja më e shenjtë për të.

 

Teksa është pyetur nëse ka qenë në sallë gjatë lindjes së Divinit, Visjani është përgjigjur: “Po, kam qenë në sallë kur erdhi në jetë Divin dhe ka qenë ndër gjërat më të mrekullueshme të jetës, sepse nuk ka gjë më të bukur sesa të shohësh krijesën tënde të vijë në jetë. I kërkova Zotit një mrekulli, më solli Divin.”

të fundit

Zemra “vret” shqiptarët! Arsyeja kryesore e vdekjeve për shkak të obezitetit, duhanit dhe qëndrimit ulur

Sëmundjet e zemrës po i vrasin shqiptarët. Pikërisht problemet shëndetësore të zemrës janë shkaktari kryesor i vdekjeve në vendin...

të ngjashëm