Saturday, April 13, 2024

|

spot_img

Dua Lipa arrin majat, njofton suksesin e radhës dhe nuk mund të ishim më krenarë se kaq!

po lexohet

Dua Lipa është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare që po korr sukses në mbarë botën. Ajo është renditur e para në klasifikimet e muzikës së huaj prej disa kohësh dhe po na bën të gjithëve krenarë.

Pak më parë ajo njoftoi në Instagram sukseset e radhës dhe mesa duket artistja dhe pse vetëm 24 vjeç nuk ka të ndalur dhe tashmë mund të themi se ka kapur majat. Dua tregoi se është klasifikuar si artistja e tretë më e dëgjuar në botë dhe artistja e parë femër më e dëgjuar.

Brenda një muaji këngëtarja është dëgjuar mbi 56 milionë herë në platforma online dhe statistikat e saj na bënë mjaft krenarë! “woweeee” ka shkruare ajo krahas fotografisë në Instastory duke treguar lumturinë dhe entuziasmin.

të fundit

Deklarata kontradiktore të Meriton Mjekiqit/ Çfarë ka rrëfyer moderatori për raportin me të birin para 4 vitesh

Meriton Mjekiqi e ka përmendur shumë herë djalin e tij, Loarin, në shtëpinë e Big Brother Vip ku shprehet...

të ngjashëm