Monday, May 29, 2023

|

Shefja e Infektivit nuk njihet më, si e ka transformuar lodhja pas 140 ditësh pandemi

po lexohet

Lodhja i dallohet në sy. Prej 140 ditësh Shefja e Infektivit Najada Çomo i shërben pacientëve të prekur nga koronavirusi.

Por që nga fillimi i pandemisë në vendin tonë pamja e saj ka ndryshuar dukshëm, por emri në bluzën e saj e identifikon.

Fotoja e saj është ndarë ditën e sotme nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

“Heronj!”, shkruan Manastirliu krah fotos duke shprehur mirënjohje për punën e tyre.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm