Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Donaldi i bën dhuratën më të veçantë dhe ja çfarë shkruan Bora(FOTO)

po lexohet

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Dyshja tashmë e kanë pranuar lidhjen e tyre dhe nuk i kursejnë dedikimet apo postimet romantike në rrjete sociale.

Siç dihet, Donaldi ka pasion pikturën dhe këtë e pasqyron më së miri Instagrami i tij.

Vetëm së fundmi ai ka realizuar pikturën më të bukur: poretretin e të dashurës së zemrës, Bora Zemanit! Artisti ka publikuar një video ku tregon gjithë proçesin e punës.

“Për ty Bora”, ka shkruar ai krahas videos.

Moderatorja ka reaguar menjëherë e emocionuar dhe duke i shprehur dashurinë publikisht. “Të duaaaa”, ka shkruar ajo.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm