Thursday, June 8, 2023

|

E dhimbshme/ Ndërron jetë nga koronavirusi efektivi i policisë rrugore(EMRI)

po lexohet

Një efektiv i policisë rrugore Dibër, ka humbur jetën mëngjesin e ditës së sotme.

Bëhet fjalë për 50-vjeçarin Munir Xhepa, i cili ka qenë prej 5 ditësh në intubim dhe ditën e sotme ai nuk ka mundur të fitojë dot betejën me COVID-19.

të fundit

Agron Llakaj humb babain: U pamë sot në mëngjes e nuk e dija se po të puthja për herë...

Aktori Agron Llakaj ka ndarë sot lajmin e hidhur me ndjekësit e tij. Babai i tij është ndarë nga...

të ngjashëm