Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

E dhimbshme/ Ndërron jetë nga koronavirusi efektivi i policisë rrugore(EMRI)

po lexohet

Një efektiv i policisë rrugore Dibër, ka humbur jetën mëngjesin e ditës së sotme.

Bëhet fjalë për 50-vjeçarin Munir Xhepa, i cili ka qenë prej 5 ditësh në intubim dhe ditën e sotme ai nuk ka mundur të fitojë dot betejën me COVID-19.

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm