Sunday, May 28, 2023

|

Përputhen/ ‘A ke bërë s*ks në takim të parë’? Ana e re vihet në siklet nga pyetje e Elvisit

po lexohet

Elvisi dhe Ana patën një takim dhe mesa duket shkoi shumë mirë.

Ka qenë vetë Ana që ka thënë se me të është ndjerë e lirshme dhe pranoi se mes tyre ekziston një kimi.

Teksa ndodheshin në qendrën e transformuar të Tiranës, në vigjilje të festave të fundvitit, dyshja nisi një bisedë mjaft interesante. Ana ishte ajo që u përpoq të merrte në dorë situatën dhe të bënte më shumë pyetje, por në një moment, ajo kërkoi nga Elvisi që ta befasonte.

Pas kësaj deklarate, djali nisi të formulonte pyetje më intime, duke vendosur disi në siklet Anën. Megjithatë përgjigjet e saj nuk u kursyen, e mes tyre u krijua një situatë mjaft e këndshme.

Pjesë nga takimi:

Elvisi: A ke bërë seks në takim të pare?

Ana Kauri: Nuk jam kaq e guximshme, nuk them se do të ndodhë.

Elvisi: Me mua kanë ndodhur dhe tre lidhjet më të gjata kanë ndodhur kështu.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm